Vyberáme najlepšie slúchadlá na behanie, plávanie a iné

TOP 3 športové slúchadlá

JBL Endurance Jump

JBL Reflect Flow

AfterShokz Xtrainerz

Bluetooth slúchadlá na cvičenie, do posilňovne, so skvelou izoláciou okolitého hluku a pevným držaním na ušiach.Športové bezdrôtové slúchadlá na behanie s funkciou pre zvýraznenie okolitých zvukov/hlasov a dobrou ergonómiou.Vodotesné slúchadlá na plávanie s Bone conduction technológií a vnútornou pamäťou. Vhodné aj pre ďalšie športy, kde sa hodí otvorená konštrukcia (beh, cyklistika).
+ Vodotesné IPX7, dobrá izolácia okolitých zvukov+ Ambient Aware, IPX7, dobre sedí v ušiach+ Ľahké slúchadlá na lícne kosti
- Zmena hlasitosti o niečo náročnejšia- Občas sa stane, že sa odpojí- Bez Bluetooth a mikrofónu (pre využitie na suchu)

Orientačná Cena
69,90 €

Orientačná Cena
144,00 €

Orientačná Cena
132,67 €

Športové slúchadlá nie sú univerzálne a rôzne konštrukčné prevedenie sa hodí pre iné športové aktivity, či už ide o behaní, plávanie, cvičenie v posilňovni, alebo jazdu na bicykli. Bezdrôtové slúchadlá sa na šport zvyčajne hodí viac ako káblové, vďaka voľnosti pohybu, ktorú tak získate. Základom pri výbere je sledovať ergonómiu a ako dobre drží nasadená, vodeodolnosť a znášanlivosť potu, prípadne výdrž batérie a doplnkové funkcie či vlastnosti. V našom výbere sme dali dohromady najlepšie športové slúchadlá pre rok 2024, pričom sme brali ohľad na recenzie, testy a hodnotenia užívateľov.

Najlepšie športové slúchadlá (Test 2024)

VzhľadModelPrenos signáluIPX (vodeodolnosť)MikrofónOvládanie hlasitostiBluetoothDoba prehrávaniaDostupnosť
Niceboy HIVE sport 2 recenzie a testNiceboy HIVE sport 2BezdrôtováIPX5ÁnoÁnoÁno (5.0)16 h
AfterShokz Trekz Air recenzie a testAfterShokz Trekz AirBezdrôtováIPX5ÁnoÁnoÁno (4.2)6 h
Xiaomi Amazfit PowerBuds recenzie a testXiaomi Amazfit PowerBudsBezdrôtováIPX5ÁnoÁnoÁno (5.0)8 h
Sony MDR-XB510AS recenzie a testSony MDR-XB510ASKáblováIPX5/7ÁnoNieNie-
JBL Endurance Jump recenzie a testJBL Endurance JumpBezdrôtováIPX7ÁnoÁnoÁno8 h
QCY QY19 recenzie a testQCY QY19BezdrôtováIPX4ÁnoÁnoÁno6 h
Beats by Dr. Dre Powerbeats3 recenzie a testBeats by Dr. Dre Powerbeats3BezdrôtováIPX4ÁnoÁnoÁno12 h
JBL Reflect Flow recenzie a testJBL Reflect FlowBezdrôtováIPX7ÁnoÁnoÁno (5.0)10 h
Intezze STUDIO recenzie a testIntezze STUDIOBezdrôtováIPX7ÁnoÁnoÁno (5.0)5 h
AfterShokz Xtrainerz recenzie a testAfterShokz XtrainerzBezdrôtováIPX8NieÁnoNie8 h
Sony NWZ-WS413 recenzie a testSony NWZ-WS413BezdrôtováIPX8Nie-Nie12 h

Zobraziť celú ponuku

Recenzie športových slúchadiel

Niceboy HIVE sport 2

Niceboy HIVE sport 2 recenzie a test

Bezdrôtové športové slúchadlá Niceboy HIVE šport 2 dokážu hrať až 16 hodín na jedno nabitie a vďaka ergonomickým klipom za uši sú tou pravou variantou na šport. Prenos signálu je pomocou Bluetooth (5.0) a slúchadlá podporujú handsfree, Siri a Google Now. Ďalej disponujú mikrofónom, ovládaním hlasitosti a sú vodeodolné (IPX5). Medzi prednosti slúchadiel patrí tiež možnosť spárovanie až s dvoma zariadeniami a skvelý zvuk MaxxBass.

+ Výdrž batérie, spárovanie 2 zariadení
Žiadne ďalšie veľkosti špuntov

AfterShokz Trekz Air

AfterShokz Trekz Air recenzie a test

Bezdrôtové slúchadlá na lícne kosti AfterShokz Trekz Air sú priamo navrhnuté na športové aktivity, hodí sa na beh alebo na bicykel. Vďaka moderným technológiám sú potu odolné a hlavne bezpečné. Pripojenie je pomocou Bluetooth (4.2) a celková hmotnosť slúchadiel je 30 g. Slúchadlá sú vybavené duálnym mikrofónom pre potlačenie hluku a majú možnosť ovládania hlasitosti. Doba prehrávania je daná na 6 hodín a nabíjanie vyjde zhruba na 2 hodiny.

+ Kvalitný zvuk, otvorená konštrukcia
Vyššia cena, vibrácie pri vysokej hlasitosti

Xiaomi Amazfit PowerBuds

Xiaomi Amazfit PowerBuds recenzie a test

Ľahké športové slúchadlá Xiaomi Amazfit PowerBuds sú vybavené dotykovým ovládaním na slúchadlách. Možno s nimi sledovať srdcovú frekvenciu, majú ovládať hlasitosti a tiež zabudovaný mikrofón (hansfree). Vďaka rýchlemu nabíjania možno získať za 15 minút až 3 hodiny počúvania. Hmotnosť jedného slúchadlá je 6 g a prenos signálu zaisťuje Bluetooth (5.0). Ďalej slúchadlá disponujú odnímateľnými háčiky pre perfektné uchytenie slúchadiel do uší.

+ Rýchle nabíjanie, sledovanie srdcovej frekvencie
Vyššia cena

Sony MDR-XB510AS

Sony MDR-XB510AS recenzie a test

Vodeodolné športové slúchadlá Sony MDR-XB510AS majú funkciu Extra bass a reproduktory s priemerom 12 mm. Vyrába vo viacerých farebných prevedení a prenos signálu je pomocou kábla, ktorý meria 1,2 m, s koncovkou 3,5 mm (Jack). Slúchadlá možno využiť aj za nepriaznivého počasia vďaka IPX5/7 a sú umývateľná. Frekvenčný rozsah slúchadiel je 4 až 24 kHz a ich citlivosť 106 dB/mW. Ide tu o ideálny pomer cena/výkon.

+ Cena/výkon, umývateľnosť
Chýba ovládanie hlasitosti

JBL Endurance Jump

JBL Endurance Jump recenzie a test

Slúchadlá do posilňovne a na cvičenie JBL Endurance Jump, majú elegantné prevedenie a možno ich pripojiť pomocou Bluetooth. Sú vybavené dotykovým ovládaním a majú štandardizáciu IPX7 proti vode a potu. Vďaka technológii TwistLock a FlexSoft, možno tvarovať slúchadlá presne na vaše uši. Ďalej sú slúchadlá vybavené mikrofónom a ovládaním hlasitosti. Doba prehrávania je až 8 hodín s možnosťou rýchleho nabitia 10min./1 hod. Slúchadlá automaticky vypínajú, či zapínajú nabíjanie podľa toho, či ich máte nasadené či naskenované. Plusové body od užívateľov získali za výbornú izoláciu okolitých zvukov.

+ Vodotesné IPX7, dobrá izolácia okolitých zvukov
Zmena hlasitosti o niečo náročnejšia

QCY QY19

QCY QY19 recenzie a test

Športové bezdrôtové slúchadlá QCY QY19 majú perfektný ergonomický tvar, vďaka ktorému dobre drží v ušiach. Slúchadlá sú vybavené mikrofónom, ovládaním hlasitosti a možnosťou prepínania skladieb. Ďalej dobre tlmí okolitý hluk a sú odolné proti potu a vode (IPX4). Doba prehrávania je 6 hodín a ich citlivosť je 100 dB/mW. Podľa ohlasov majú kvalitný zvuk (sú vybavené kodekom aptX), hoci o niečo slabšie basy.

+ Nízka cena, pripojenie viacerých zariadení
Slabší basy, len IPX4

Beats by Dr. Dre Powerbeats3

Beats by Dr. Dre Powerbeats3 recenzie a test

Bezdrôtové slúchadlá na šport Beats by Dr. Dre Powerbeats3 majú výdrž až 12 hodín prehrávania a stupeň krytia IPX4. Vďaka funkcii Fast fuel možno za 5 minút dobiť slúchadla na 1 hodinu prehrávania. Ďalej možno vypichnúť dobrú ergonómiu s uchytením uší a praktické ovládanie blízkosti ucha. Samozrejmosťou je viac veľkostí štupľov a podľa ohlasov solídne tlmenie hluku.

+ Výdrž batérie, uchytenie za uši
Krátky nabíjací kábel

JBL Reflect Flow

JBL Reflect Flow recenzie a test

Bezdrôtové slúchadlá na beh JBL Reflect Flow sú vybavené Bluetooth 5.0, vodotesnosťou IPX7 pri ktorej nebude robiť outdoorový beh v daždi žiadny problém, ovládaním pomocou mechanického tlačidla na štupľov a hlavne polouzatvorené konštrukciou s funkciou Ambient Aware, vďaka ktorej neprídete o registrovanie okolitej situácie. Navyše vydrží hrať až 10 hodín a v prevedení True Wireless nijako neobmedzujú v pohybe.

+ Ambient Aware, IPX7, dobre sedí v ušiach
Občas sa stane, že sa odpojí

Intezze STUDIO

Intezze STUDIO recenzie a test

Fitness slúchadlá nielen na cvičenie Intezze STUDIO prekvapí decentným dizajnom a dobrým spracovaním. Doba počúvania je 5 hodín a ich pripojenie je pomocou Bluetooth 5.0. Slúchadlá majú funkciu automatického pripojenia a spárovanie so zabudovaným mikrofónom. Vďaka kovovému puzdru budete mať ďalších 20 hodín počúvania. Puzdro má LED ukazovatele stavu nabitia. Slúchadlá sú odolné voči potu a vode (IPX7) a ich celková hmotnosť je 10 g. Dlhšie disponujú mikrofónom a ovládaním hlasitosti. Užívatelia oceňujú predovšetkým perfektnú ergonómiu v kontexte True Wireless slúchadiel a stabilný signál.

+ Kvalitný zvuk, ergonómia
Zložitejšie ovládanie

AfterShokz Xtrainerz

AfterShokz Xtrainerz recenzie a test

Bezdrôtové športové slúchadlá na plávanie AfterShokz Xtrainerz majú stupeň krytia IP68, teda sú vodotesné a vhodné pre aktívnych plavcov. Ide o model určený priamo do vody a dajú sa pohodlne nosiť pod plaveckou čiapkou aj plaveckými okuliarmi. Prítomná je tu vnútorná pamäť (4 GB) a podpora audio formátov MP3, WMA, AAC, WAV a FLAC. Odlišnosťou je, že ide o slúchadlá na lícne kosti, takže nájdu uplatnenie aj pre beh či jazdu na bicykli.

+ Ľahké slúchadlá na lícne kosti
Bez Bluetooth a mikrofónu (pre využitie na suchu)

Sony NWZ-WS413

Sony NWZ-WS413 recenzie a test

Bezdrôtové slúchadlá do vody Sony NWZ-WS413 sú vhodné na plávanie, beh, alebo napríklad jazdu na bicykli, a to vďaka vstavaným mikrofónom umožňujúce počúvanie okolitého ruchu. Vďaka vnútornej pamäti fungujú ako samostatný prehrávač a možno ich využiť do extrémnych podmienok – vodotesnosť do 2 m, odolnosť v teplotách -5° – 45°C, rovnako tak proti prachu a piesku. Pozitívne je tiež rýchlonabíjania a výdrž na nabitie až 12 hodín.

+ Vodotesné, počúvanie okolitého ruchu, výdrž batérie
Pre niekoho absencia Bluetooth

Ako vybrať športové slúchadlá

Slúchadlá na cvičenie a šport sú zvyčajne ľahké, skladné a kompaktné. Maly by dobre držať v ušiach, byť odolné proti potu a vlhkosti, prípadne vode, ak ich budete používať v bazéne pri plávaní. Ich konštrukcia vychádza zo štupľov a kôstok, slúchadlá okolo a na uši by spôsobovala len viac potenie a pre väčšinu športových aktivít sa tak príliš nehodí.

Športové slúchadlá podľa aktivity

Hudba pomáha motivovať k lepším výkonom, prípadne upokojovať pri joge a podobne. Športové slúchadlá však nie sú univerzálne a na každú aktivitu je vhodnejšie iné spracovanie.

 • Športové slúchadlá na beh – bežecké slúchadlá môžu byť za uši, na lícne kosti, True Wireless a ďalšie. Dôležitá je ergonómia, prípadne vodeodolnosť proti dažďu.
 • Športové slúchadlá do posilňovne, fitka – fitness slúchadlá na cvičenie ideálne bezdrôtové do uší, s uzavretou konštrukciou pre izoláciu hluku a odolná proti potu.
 • Športové slúchadlá na plávanie – slúchadlá do vody sú vodotesné (IPX7+), môžu byť s Bluetooth, ale najlepšie s vlastnou pamäťou. Okrem štupľov tiež bone-conductive slúchadlá.
 • Športové slúchadlá na bicykel – pre cyklistov ideálne s otvorenou konštrukciou, ktorá umožňuje vnímať okolie pre väčšiu bezpečnosť.

Prevedenie a konštrukcia

Pri športových slúchadiel je potrebné vziať do úvahy prostredie, v ktorom športujete, a podľa toho tiež rozhodnúť, či je lepšie uzavretá konštrukcia, ktorá tlmí okolité zvuky (a zároveň neprepúšťa hudbu von), čo sa hodí napríklad vo fitnes centrách, alebo otvorená konštrukcia, ktorá sa hodí u slúchadiel na beh a umožňuje tak vnímať okolie.

Podľa prevedenia môžu byť ako:

 • Kôstky – v ušiach nedržia moc dobre a sú menej pohodlné.
 • Štuple – silikónové nástavce majú dobrú odolnosť proti potu a dobre drží v ušiach.
 • Slúchadlá na uši – záleží na prevedenie, mäkké polstrovanie môže zle držať a nebyť vhodnou kombináciou s potom.
 • Slúchadlá okolo uší – uši a hlava sa viac potí, hlavový most pri športe prekáža.
 • Slúchadlá za uši – obsahujú klip na uši alebo tylový most pre maximálnu fixáciu v ušiach.
 • Slúchadlá na lícne kosti – bone-Conductive slúchadlá balansujú redukciu okolitého zvuku a sú tak bezpečnejšie voľbou napríklad na behanie alebo bicykel.
 • Športové slúchadlá s MP3 prehrávačom – nepotrebujete tak pri sebe telefón, opäť vhodná na beh, prípadne do vody na plávanie.

Ergonómia je dôležitou vlastnosťou, predovšetkým potom pre bežecké slúchadlá, u ktorých je dôležité, aby nevypadávali z uší. Obzvlášť problematické je to v kontexte rôzne veľkých uší, ako medzi ženami a mužmi, tak aj časti populácie s malou veľkosťou ucha.

Niektorí výrobcovia vybavujú slúchadlá konštrukcií pre obtočenie okolo ucha v tvare C. Tá je vhodná pre najmenšie uši, kde sa iné slúchadlo neudrží. Ďalšie ergonomický tvar slúchadlá spočíva napríklad v riešení Twist Lock a podobne, kedy slúchadlo zasuniete a zatočíte o pár desiatok stupňov a tým sa zafixuje.

Bezdrôtové slúchadlá na šport

Výhodou bezdrôtových slúchadiel je voľnosť pohybu, pri športe vás tak nebude obťažovať kábel, ktorý sa môže zamotávať – ideálne sú napríklad bezdrôtové slúchadlá na behanie. Športové bezdrôtové slúchadlá môžu mať tylový most alebo byť v podobe True Wireless, kedy je všetka elektronika ukrytá vo štupľov, ktoré si vložíte do uší. Ide tak o úplnú absenciu káblov.

True Wireless slúchadlá na šport navyše perfektne drží v ušiach, takže sa hodí aj na behanie. Samozrejme záleží na dostupnosti výmenných nástavcov a všeobecne veľkosti vašich uší, avšak v naprostej väčšine prípadov by nemal byť problém. Väčšina modelov má tiež integrovaný mikrofón, takže s nimi môžete aj telefonovať.

Káblové slúchadlá na šport samozrejme stále nájdete a vynikajú hlavne nižšou cenou, alebo lepšie umiestneným mikrofónom. Ploché káble majú menšiu tendenciu sa zamotávať a špeciálna úprava napríklad zo striebornej tkaniny by mala zabezpečiť dostatočnú odolnosť proti pretrhnutiu. Samotné káble potom môžu byť ďalej upnuté okolo krku, prípadne opatrené reflexnými prvkami.

Športové Bluetooth slúchadlá

Športové Bluetooth slúchadlá majú od zdroja hudby dosah asi 10 metrov aj možnosť prenášania signálu cez objekty a steny, a navyše celkom dlho vydrží. Aj tie najobyčajnejšie zvládnu 4 a viac hodín na jediné nabitie. V prípade True Wireless slúchadiel a rychlonabíjením v nabíjacom puzdre môžete ľahko predĺžiť dobu výdrže zhruba až 4 násobne.

Problémom u Bluetooth slúchadiel môže byť vypadávanie signálu a rušenia prenosu, hlavne ak je zamýšľate na plávanie. Predtým bol problém aj vo kvalite zvukovej reprodukcie, avšak s novými verziami Bluetooth sa zvýšila rýchlosť prenesených dát a spolu s lepšími kodekmi je už na veľmi dobrej úrovni. Na druhú stranu je možné namietať, že v prípade športových slúchadiel sú prednejšie vlastnosti než kvalita zvuku.

Odolnosť športových slúchadiel

V priamej nadväznosti na to, aký šport sa chystáte vykonávať, vás bude zaujímať i odolnosť, a to predovšetkým odolnosť proti vode, teplote, mechanickému poškodeniu a potu. Teplote sa často nevenuje toľko pozornosti, pritom beh v zimnom období pri teplotách pod bodom mrazu môže priniesť situácia, keď sa bezdrôtové slúchadlá sama vypnú, aby chránila batériu. Podobne platí situácia aj opačne s príliš vysokými teplotami.

Odolnosť sa udáva v hodnotách stupňa krytia (značí sa IP) a skladá sa z dvoch čísel. Prvý z čísel označuje odolnosť proti vniknutiu cudzích predmetov (napríklad prachu). Najvyššia číslo je 6 a označuje maximálny stupeň ochrany aj pred tými najmenšími prachovými časticami. Druhé číslo potom označuje stupeň vodeodolnosti, k tomu viac v podkapitole nižšie.

Odolnosť proti potu

Slaný pot nielen pri behu a v posilňovni je problém, ktorý vyžaduje kvalitné športové slúchadlá z medicínskeho silikónu. Agresívne slaný pot urýchľuje opotrebovanie gumového nadstavca a napríklad pri používaní bežeckých slúchadiel je vhodné nezdieľať je, prípadne sa ďalej vyvarovať približne hodinu po osprchovaní ich znovupoužitie.

Vodotesnosť, vodeodolnosť slúchadiel a IPX

Vodotesné a vodeodolné slúchadlá nie sú to isté, na čo je potrebné myslieť predovšetkým vtedy, ak ich chcete použiť počas plávania. Druhé číslo stupňa krytia značí odolnosť voči vode. Označenie IPX uvádza stupňa vodoodolnosti podľa medzinárodných štandardov v rozmedzí hodnôt 0 až 9. (zdroj: wikipedia)

Stupne krytia pred vniknutím vody:

 • IPX0 – bez ochrany
 • IPX1 – kvapkajúca voda
 • IPX2 – kvapkajúca voda z viacerých strán
 • IPX3 – vodná triešť
 • IPX4 – striekajúcej voda
 • IPX5 – silne striekajúca voda
 • IPX6 – vlnobitie
 • IPX7 – ponorenie do vody (1 m) po dobu 30 minút
 • IPX8 – potopenie do vody
 • IPX9 – tlaková voda

Športové slúchadlá na behanie by malx mať aspoň IPX4 až 5, vďaka čomu nebudú mať problém s dažďom, postriekaním z rôznych uhlov a podobne. Vodotesné slúchadlá na plávanie potom IPX8.

Technické parametre

Pozornosť by ste mali venovať aj ďalším technickým parametrom.

 • Impedancia – udáva sa v ohmoch a ide o elektrický odpor meniča, ktorý má vplyv na hlasitosť slúchadiel. U bezdrôtových slúchadiel by impedancia mala byť nižšia pre dostatočnú hlasitosť a nevyžaduje vysokého napätia.
 • Výkon – udáva sa v miliwattov a určuje, ako hlasno budú slúchadlá hrať. Avšak čím hlasnejšie hrajú, tým sa aj rýchlejšie vybíja batérie bezdrôtových slúchadiel.
 • Citlivosť – uvádza sa v dB/Wm a vyššia hodnota znamená lepšiu zvukový signál a hlasitosť. Pri športových slúchadiel je ideálna vysoká citlivosť nad 100 dB/Wm a nízka impedancia do 80 Ohmov.
 • Výdrž batérie slúchadiel – samotná kapacita batérie je udávaná v mAh. Spotreba energie a výdrž batérie sa môže dosť líšiť model od modelu.
 • Hmotnosť – ľahké a kompaktné slúchadlá majú pri športe a cvičení jednoznačne výhodu, obzvlášť ak ich nosíte po dlhšiu dobu v kuse.

Funkcie a technológie slúchadiel

Rovnako ako ostatné elektronika, aj športové slúchadlá môžu mať svoje nadstavbové funkcie.

 • NFC – umožňuje jednoduché spárovanie s prehrávacím zariadením.
 • ANC – technológia aktívneho potlačenia hluku filtráciou okolitého ruch a zintenzívňuje pôžitok z hudby.
 • Multi-point – možno spárovať bezdrôtové slúchadlá s viacerými zariadeniami naraz a prepínať medzi nimi. Vhodné napríklad pri použití s telefónom a inteligentnými hodinkami.
 • Ovládanie hlasitosti a skladieb – umožňuje skrz slúchadlá alebo kábel ovplyvňovať hlasitosť alebo prepínať zvukovej stopy.
 • Zabudovaný mikrofón – umožňuje vybavovanie telefónnych hovorov bez nutnosti sňatí slúchadiel.
 • AptX a AAC kodeky – u Bluetooth slúchadiel zvyšujú kvalitu produkovaného zvuku.
 • Odnímateľný kábel – umožňuje využívať plusy drôtových aj bezdrôtových slúchadiel.
 • Výmenné náušníky – u špuntových slúchadiel, aby vám padli do uší.
 • Vnútorná pamäť – dovoľuje priamo do bezdrôtových slúchadiel nahrať audio súbory, ktoré je následne možné počúvať aj bez multimediálneho zariadenia.
 • Hlasový asistent – slúchadlá s mikrofónom môžu mať podporu Siri/Google Assistant a ovládať ich tak pomocou hlasového pokynu.

Otázky pri výbere slúchadiel na šport

Aké sú najlepšie športové slúchadlá na behanie?

Bežecké slúchadlá možno odporučiť bezdrôtové, s odolnosťou proti potu a vode (IPX4 a viac), a ideálne otvorenou konštrukciou (prepúšťanie vonkajšieho zvuku), aby ste boli integrovaní do vonkajších podmienok a nie izolovaní, kvôli bezpečnosti. Posledné spomínané asi najlepšie rieši slúchadlá na lícne kosti, ktoré sa hodí aj na bicykel. Slúchadlá na behanie musí mať tiež dobre vyriešenú fixáciu, aby držali pri otrasoch.

Ktoré slúchadlá na plávanie?

Vodotesné slúchadlá na plávanie, plavecké tréningy aj s potápaním, musí mať stupeň krytia IPX8 (jednotlivé úrovne popisujeme v kapitole vyššie) a najlepšiu voľbu predstavujú bezdrôtové slúchadlá s prehrávačom, čím sa vyhnete problematickému Bluetooth prenosu vo vode. Takisto miesto štupľov do uší môžete zvážiť bone-Conductive slúchadlá na lícne kosti.

Aké slúchadlá do posilňovne?

Bezdrôtové športové slúchadlá do posilňovne a fitness centier umožňujú voľnosť pohybu pri vykonávaní cvikov, bez toho aby prekážal kábel. Ustrážiť by ste si mali odolnosť proti potu a odporučiť možno uzavretú konštrukciu slúchadiel, kedy nie ste rušení a súčasne ani vy nerušíte ostatní pri počúvaní hudby.

Aké sú najlepšie značky športových slúchadiel?

Medzi najobľúbenejšie značky a výrobca športových slúchadiel patrí JBL, Sony, Niceboy, alebo tiež Xiaomi, Koss a Beats.